Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė

Atostogaujantys Palangoje pirmą kartą gali pasirinkti ir poilsį vilkiko kabinoje

Jau daugiau nei dešimtmetį vilkikų vairuotojams dalyje Vakarų Europos šalių draudžiama kas savaitę ilsėtis vilkikų kabinose – draudimas 2006-aisiais įformintas Europos parlamento ir Tarybos reglamentu. Pastaruosius ketverius metus daugelyje Vakarų Europos šalių kabinose besiilsintiems vairuotojams taikomos baudos.

Vis dėlto nuo to laiko, kai buvo priimtas draudimą žymintis reglamentas, daug kas pasikeitė. Šiandien transporto priemonių kokybė kur kas aukštesnė, technologijos – smarkiai pažengusios, todėl ir miegoti vilkiko kabinoje tapo itin patogu. Pokyčiai įgyvendinti ir vilkikų stovėjimo aikštelėse – dalyje jų jau įrengti poilsio kambariai, dušai, tualetai, yra bevielio interneto ryšys. Rezultate, patogiai pailsėti vilkikų kabinose šiandien ryžtasi net ir tie, kurie nevairuoja, bet nori pasisemti naujų pojūčių.

Poilsį vilkikų kabinose pirmą kartą išbandyti gali ir poilsiaujantys Lietuvos pajūryje – vežėjus vienijanti asociacija „Linava” ir „Renault Trucks Lietuva” atostogaujantiems Palangoje suteikia galimybę nakvoti modernioje „Renault Trucks T Gamos” vilkiko kabinoje.

Apžiūrėti bei asmeniškai išbandyti, kaip atrodo poilsis vilkiko kabinoje, o taip pat pabendrauti su tokio poilsio iniciatoriais, kviečiame ir jus.

Data: 2018 m. rugpjūčio 16 d. (ketvirtadienis)
Laikas: 10:30
Vieta: Palangos kempingas (Klaipėdos pl. 33i, Nemirseta)

Dominykas Jakštas
Projektų vadovas

123456