Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė

Palangoje įžiebiant Kalėdų eglę sušalti neleis linksmieji „Tele Bim Bam“

palanga-kalPalangiškių ir kurorto svečių laukia įspūdingas savaitgalis – šeštadienį, lapkričio 29 d., 17 val. centrinėje miesto aikštėje įžiebiama Kalėdų eglė. Kartu bus paskelbta ir festivalio „Palanga – Kalėdų šviesos miestas“ pradžia.

Pirmą kartą Palangoje Kalėdų eglės įžiebimo šventę praturtins vaikų bei tėvų pamėgta grupė „Tele Bim Bam“, tad visų susirinkusių laukia ne tik puikus reginys, bet ir nuotaikingas kalėdinis koncertas. Tą pačią dieną mėnesiui apsigyventi į Palangą atvyks ir Kalėdų senis. Tačiau prieš įsikurdamas savo laikinuosiuose namuose, jis atliks pirmąjį darbą – centrinėje įžiebs pagrindinę kurorto Kalėdų eglę.

„Šeštadienį centrinėje miesto aikštėje tikrai bus linksma – kalėdinę programą parengusi „Tele Bim Bam“ visus kvies ne tik kartu padainuoti, bet ir pajudėti, pašokti. Tinkamesnę grupę, skleidžiančią išskirtinai šventinę nuotaiką, Kalėdų eglės įžiebimo šventei būtų sunku rasti“, – kalbėjo Palangos kultūros centro renginių režisierė Aušra Latonienė.

Valandos trukmės koncertą ves Neringa Čereškevičienė. „Palangoje skambės mūsų pačios geriausios dainos, su inkrustuotais kalėdiniais kūriniais. Koncertui pasirinkome tokias dainas, kad sušalti, stovėti vietoje tikrai nereikėtų. Visi – ir vaikai, ir tėvai – jas moka, tad galės dainuoti ir šokti kartu su mumis. O kas nemokės žodžių, išmokysime“, – sakė šventiškai nusiteikusi N. Čereškevičienė.

Susirinkusieji į šventę bus ne tik pradžiuginti linksmu koncertu, bet ir nustebinti originalios, šalyje dar nematytos Kalėdų eglės. Pasak Palangos kultūros centro direktoriaus pavaduotojo Nerijaus Stasiulio, tokios žaliaskarės, kokia šeštadienį nušvis Palangoje, dar nėra buvę ne tik kurorte, bet ir Lietuvoje. Savo forma išskirtinė eglė, kaip ir praėjusiais metais, bus muzikuojanti – nustatytomis valandomis ji gros ir „šoks“ šviesos šokį, skleisdama išskirtinai šventinę nuotaiką.

„Į Palangą žiemos švenčių periodu suvažiuoja labai daug svečių ne tik iš Lietuvos bet ir iš kaimyninių valstybių, ir kasmet atvykstančiųjų daugėja. Toks pramogautojų dėmesys mus, palangiškius, labai džiugina, o kartu ir įpareigoja. Todėl kaskart norisi vietos gyventojus ir atvykusiuosius nustebinti – kad jie kurorte išvystų tai, ko dar nėra matę. Kartu tai yra ir būdas atsidėkoti mūsų svečiams už meilę Palangai“, – teigė N. Stasiulis.

Kasmet artėjant gražiausioms žiemos šventėms Palanga tampa Kalėdų šviesos miestu. Išskirtinis dėmesys skiriamas ne tik šventiniams renginiams, bet ir kalėdiniam apšvietimui – žiemos švenčių laikotarpiu kurortas nušvis šimtais tūkstančių šventinių lempučių. Kaip ir kasmet, kurortą papuoš išskirtinės, šalyje dar nematytos kalėdinės dekoracijos. „Bus įdomu, nematyta ir gražu“, – neabejojo kurortą puošiančios UAB „ADAM decolight“ direktorius Nerijus Chmieliauskas.

Lietuvoje dar neregėta Kalėdų eglė Palangoje bus pradėta montuoti jau rytoj, antradienį. Pasak kurortą puošiančios UAB „ADAM Decolight“ direktoriaus Nerijaus Chmieliausko, šis darbas užtruks tris dienas.

Šeštadienį įžiebęs Palangos miesto eglę, Kalėdų senis išvyks į savo laikinuosius namus Birutės parke, kur jau kitą dieną, sekmadienį, galės apsilankyti visi norintys. Kalėdų senio namų durys bus atviros iki Kalėdų.

Šventinę programą rasite čia >>

123456