Warning: Declaration of tie_mega_menu_walker::start_el(&$output, $item, $depth, $args, $id = 0) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = NULL, $id = 0) in /home/krasto/domains/krasto.info/public_html/wp-content/themes/jarida2/functions/theme-functions.php on line 1904
Palangos miesto savivaldybė taip pat jungiasi prie akcijos „Ačiū, Lietuva“ | Palangos.info
Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė

Palangos miesto savivaldybė taip pat jungiasi prie akcijos „Ačiū, Lietuva“

Birželio 1 d. visoje šalyje vyks visuotinė akcija „Ačiū, Lietuva“, kuria bus dėkojama Lietuvos žmonėms už sėkmingai įveiktą pirmąją COVID-19 bangą ir raginama išlaikyti susitelkimą bei viltį, kad ryžtingai bus įveikti ir kiti ateityje dar laukiantys iššūkiai.

Akcija „Ačiū, Lietuva“ nuskambės muzikos garsais visoje šalyje: miestų ir miestelių skveruose, aikštėse ar parkuose, ant administracinių ir kultūros įstaigų stogų. Nacionalinių ir valstybinių įstaigų kolektyvai birželio 1 d., laikydamiesi visų saugumo reikalavimų, atliks apie 15 minučių trukmės koncertus viešose erdvėse. Norą neatlygintai dalyvauti akcijoje šiuo metu iš viso yra pareiškę 253 muzikiniai kolektyvai iš 36 savivaldybių.

Palangos miesto savivaldybė taip pat jungiasi prie šios akcijos – birželio 1 d. 17 val. Palangos orkestras muzikuos Gintaro muziejaus rožyne, o Grafų Tiškevičių alėjoje pasitiks „Dainuojantis” Kurhauzas bei Palangos kultūros ir jaunimo centro visiems liaudiškų šokių grupė „Banguolis”.

Akcijos iniciatorė – Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarija, partnerės – Lietuvos savivaldybių asociacija ir Lietuvos kultūros centrų asociacija.

123456